Ogłoszenie

Witamy WAS nie rezygnujcie z Rejestracji,poniewaz widzicie pustki w tematach.Wlasnie dzieki WAM moze tylko zostac zapelniony.ZAPRASZAMY I ZACHECAMY DO PISANIA POSTOW. Zachecam was do uaktualniania postow,ktore sa na forum w linki np.do filmow i rozne tematy.Dzieki

#1 2012-02-09 11:22:56

CyBuch

Administrator

6754689
Zarejestrowany: 2011-07-25
Posty: 32
Punktów :   

Moj wymarzony dom

My dream house The house of my dreams is located on the beach, near the ocean. It is made of brick and painted on my favorite colour. There are some red and yellow flowers on the windowsills. My house has got two floors, basement and the attic. I’ve got six rooms, bathroom, kitchen and a toilet. One of the room on the first floor is filled with paintings, drawings and artistic things. I’ve got a piano in the second room. Third room is a saloon in which i’ve got my computer, television, and many games to play. I can listen to music there and sing in karaoke style. There is a huge kitchen on the first floor of my dream house. It has a large refrigetator, many bar chairs, glass cases, dishwasher and a long kitchen leaf. I can make some ice cream any flavor i want in my special ice-cream automat. The toilet is small and full of green tiles. On the second floor there are three other rooms. One of them is my bedroom in which i have my large bed. There are some posters on the wall. I’ve got some lockers and some interesting books there too. The next room is my dressingroom. I keep there all of my special clothes. The last room is a gym. That is a place where i can train for fitness. In the bathroom i’ve got a big bath-tub with bubbles and hydromassage option, some towels, mirrors, cosmetics and a wash-basin. The attic is full of old things. In the basement i keep my bike. The garage it there too – I’ve got a car in it My backyard is nice too. There are a lot of green places, a forest and a swing. I even have a swimming pool on the back of my dream house

Mój wymarzony dom Dom moich marzeń jest ulokowany na plaży, blisko oceanu. Zrobiony jest z cegły i pomalowany na mój ulubiony kolor. Na parapetach jest trochę czerwonych i żółtych kwiatów. Mój dom ma dwa piętra, piwnicę i strych. Mam sześć pokoi, łazienkę, kuchnię i toaletę. Jeden z pokoi na pierwszym piętrze jest wypełniony obrazami, rysunkami i artystycznymi rzeczami. W drugim pokoju mam pianino. Trzeci pokój jest salonem w którym mam mój komputer, telewizję i wiele gier do grania. Mogę tam posłuchać muzyki i pośpiewać w stylu karaoke. Na pierwszym piętrze mojego wymarzonego domu znajduje się wielka kuchnia. Posiada ona dużą lodówkę, wiele krzeseł barowych, oszklone szafki, zmywarkę i długi kuchenny blat. Mogę zrobić sobie lody o wszystkich smakach jakie chcę w moim specjalnym automacie do lodów. Toaleta jest mała i pełna zielonych płytek. Na drugim piętrze znajdują się trzy inne pokoje. Jeden z nich jest moją sypialnią w której mam wielkie łóżko. Na ścianie znajduje się trochę plakatów. Mam tam również kilka szafek i kilka interesujących książek. Następny pokój jest moją garderobą. Trzymam tam wszystkie moje specjalne ubrania. Ostatni z pokoi jest siłownią. To jest miejsce, w którym ćwiczę dla dobrej kondycji. W łazience mam dużą wannę z opcją bąbelków i hydromasażu, parę ręczników, luster, kosmetyków i umywalkę. Strych jest pełen starych rzeczy. W piwnicy trzymam mój rower. Jest tam także garaż – mam w nim samochód. Moje podwórko także jest ładne. Znajduje się tam dużo miejsc zielonych, las i huśtawka. Mam nawet basen z tyłu mojego wymarzonego domu. Sprawdź sobie, bo pisałam na szybko i mogłam gdzieś coś przekręcić i pomylić. Mam nadzieję, że się przyda.

Offline

 
http://images46.fotosik.pl/1158/15b19ffee070edda.jpg Reklama
portugalia last minuteStatystyki zbiorcze na stronę

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elektropiro.pun.pl www.pracownicymzk.pun.pl www.kosmetologia.pun.pl www.badmintonlegnica.pun.pl www.asgmalbork.pun.pl